I.S.D.E. 2002 - MS družstev Šestidenní

I.S.D.E. 2002 - MS družstev ŠestidenníCK Ingtours jako oficiální poskytovatel ubytování pro výjimečnou akci probíhající na území ČR.

Zhotovit CD-ROM prezentaci a její ekvivalent v podobě internetových stránek s bohatým katalogem nabídky ubytování.První větší zakázka čerstvě založené společnosti Svist 21. CD-ROM i webové stránky sklidily značný úspěch u zadavatele projektu, obchodních partnerů i zákazníků a i díky jim se podařilo navázat dlouhodobou a úspěšnou spolupráci s CK Ingtours.
Zpracování webu je zajímavé originálním flashovým intrem doprovázeným in-house vyrobeným zvukem.

Spuštěno: 07/2001
Web na klíč
Ohlasy
„Profesionální přístup a milé vystupování, dobré rady s pochopením pro problematiku. To vše vede k rapidně se zvedající návštěvnosti našich stránek a k jejich úspěšnosti.” říká Martina Garová, jednatelka a majitelka GOLDING TRAVEL s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk