Webdesign

WebdesignVzhled stránek je první, co člověka zaujme. Design nesmí být samoúčelný, má-li být web i ke čtení. Kreativní, přehledný, kontrastní a hlavněpříjemný - to je dobrý designwww stránek.

"Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka...", zní známá píseň V+W+J. Podobně je to i s výkladní skříní vaší činnosti, designem vašeho webu. Pěkný webdesign i stručný obsah obleče do parádního hávu.

Není webdesign jako webdesign

Nedá se říci, že čím střídmější a jednodušší webdesign, tím větší účinek má na návštěvníka a naopak. Je především důležité, zda web má zaujmout svým vzhledem, provokovat spletitostí tvarů a barev a vytrhnout z letargie svižnou animací. Anebo je primární obsah, který má za cíl přilákat co nejvíce návštěvníků hledajících informace a kde je webdesign jen důležitým doplňkem. S takovými informačními weby se při naší tvorbě setkáváme častěji.

Bannerová prezentace spočívá hlavně v nápadu a kreativitě grafika, kontury informačního webu do značné míry určuje tvůrce obsahu.

Jak poznáte dobrý webdesign

Aby webdesign návštěvníka zaujal (anglicky za oko chytil), musí splňovat několik důležitých kritérií:

  • webdesign musí být nápaditý a kreativní,
  • webdesign by měl být vkusný, barevně sladěný, s profesionálně vyvedenými detaily,
  • rozložení stránky by mělo být ergonomické - hlavní menu a podpoložky dobře dosažitelné a zřetelně viditelné,
  • navigaci a strukturu webdesignu nejlépe směřovat od obecného ke konkrétnímu,
  • webdesign musí být optimalizován pro různá prostředí (operační systémy, prohlížeče a rozlišení).

Jaké tvoříme webdesigny se můžete podívat v našich referencích nebo studiích. Hodně kreativity se snažíme vkládat do bannerů.Vzhled stránek je první, co člověka zaujme. Design nesmí být samoúčelný, má-li být web i ke čtení. Kreativní, přehledný, kontrastní a hlavně
příjemný - to je dobrý design
www stránek.

Motorem stránek
jsou programové kódy.
Programujeme pečlivě,
aby stránky byly
spolehlivé a výkonné.

Optimalizované www stránky
přivádějí návštěvníky
z vyhledávačů přirozenou
cestou. Bezplatně.
Optimalizujeme weby.
A proměňujeme
návštěvníky
v zákazníky.

Reklama funguje
na každého. Nejen bombastická, ale i citlivá. Marketing na webu by měl být vkusný, pravdivý a účinný.

Web na klíč
Ohlasy
„Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál.” říká Petr Schiefert, ředitel - Ingtours cestovní kancelář spol. s r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk