Audit optimalizace SEO

Audit optimalizace SEO

V nekonečném internetu se dnes se lidé musí nějak orientovat. Všichni používají internetové vyhledávače, někteří o tom ani nevědí (myslí si, že internet je www.seznam.cz). Až 95 % uživatelů se dostane ke kýženým stránkám přes tzv. fulltextové vyhledávání - roboti vyhledávačů sami od sebe webové stránky „skenují“ do paměti, při požadavku na klíčovou frázi prohledají svou databázi a nabídnou uživateli výčet stránek k navštívení. S trochou nadsázky se dá říci, že na serveru Seznam je uložena kopie všech českých stránek a že třeba server Google má na svých discích celý svět. Až na ty stránky, které nejsou "indexovatelné" (prohledatelné robotem).

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je prostředek, který ve svém důsledku rapidně zlepší pozici stránek ve výsledcích fulltextového vyhledávání.

Úspěch v optimalizaci

Významných pozic v internetových vyhledávačích dosáhnou ty stránky, které pevně stojí na třech základních pilířích optimalizace, jež tvoří:

  • hodnotný obsah
  • kvalitní zdrojový kód
  • popularita vyjádřená formou silných zpětných odkazů

Metodika auditu optimalizace SEO

V auditu optimalizace SEO hodnotíme web z hlediska naplnění základních předpokladů – stability a mohutnosti základních pilířů úspěšných stránek... více o metodice auditu optimalizace pro vyhledávače

Vzor auditu optimalizace SEO

Chcete vědět, jak audit optimalizace pro vyhledávače zhruba vypadá? Přečtěte si nástin auditu optimalizace SEO.

Cena auditu optimalizace SEO

Cena auditu je průměrně 7237 Kč v závislosti na rozsahu projektu.

Kam dál z optimalizace SEO?

  1. přečíst si něco o metodice auditu optimalizace pro vyhledávače a zobrazit vzor optimalizace SEO
  2. dozvědět se také o auditu použitelnosti a auditu přístupnosti
  3. požádat o nabídku na zhotovení auditu optimalizace SEO


Web na klíč
Ohlasy
„Milan a jeho firma jsou kreativním a spolehlivým partnerem v oblasti webdesignu a optimalizace SEO.” říká Mgr. Jan Klimeš, manažer výzkumných projektů a člen představenstva STEM/MARK, a.s.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk