Náš tým

Náš týmTým interních a externích spolupracovníků sestává z vedoucího projektu, programátorů, databázových specialistů, kodérů, grafiků, SEO analytiků, tvůrců obsahu a testerů. Nad vším bdí jednatel společnosti Milan Tuček.

Mgr. Milan Tuček (1974)

Vystudoval sociologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, specializaci Politická a ekonomická sociologie. Ve své diplomové práci s názvem „Střední generace a listopad 89 - šance pro všechny?" se zabýval intergenerační mobilitou s důrazem na formování strategií úspěchu před a po revoluci 1989.

Na Gymnáziu Říčany byl v době Sametové revoluce zvolen jedním ze tří mluvčích stávkového výboru. Absolvoval též roční studijní pobyt na St. John Neumann High School of Wahoo, Nebraska (USA) se závěrečnou zkouškou. Je držitelem certifikátu TOEFL (Test of English as a Foreign Language).

Při studiích pracoval jako správce počítačové sítě a webdesigner na FSV UK, po dokončení školy na téže fakultě působil několik let jako vedoucí Centra informatiky a výpočetní techniky a řídil oddělení se 14 zaměstnanci. Hovoří anglicky, částečně německy.

Milan Tuček je od založení společnosti Clyde jejím jednatelem, vedle obchodního řízení firmy se věnuje utváření strategií webových projektů, marketingu, tvorbě obsahu a optimalizaci SEO.

Profil Milana Tučka na LinkedIn.Web na klíč
Ohlasy
„Děkuji za perfektní realizaci editačního systému T-Mobile eProfessional, Media Navigator a echoNews.” říká Martin Frýdl, partner AC & C, Public Relations, s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk