Monitoring návštěvníků Czech Tourism

Monitoring návštěvníků Czech TourismPříspěvková organizace Česká centrála cestovního ruchu zřízená Ministerstvem pro místní rozvoj. Sběrem dat a jejich zpracováním byla pověřena firma STEM/MARK, a.s a Svist 21 byl vybrán jako dodavatel kompletních internetových stránek.

Vytvořit internetovou aplikaci pro zobrazení dat sebraných v rámci projektu, který umožňuje sledovat strukturu a profil návštěvníků a jejich postoje k cestovnímu ruchu na území celé České republiky. Odpovědi sumarizovat v třídění 1. a 2. stupně. Implementovat grafy. Alikace stojí na výpočetním jádru, které na základě zvolených kritérií data zpracuje do tabulkových a grafických výstupů. Řešení je optimalizované na vysoký výkon, proto ani sumarizace 110 tisíc respondentů neznamená žádné zpomalení.
Vedle programování jsme navrhli a zpracovali design webových stránek a spolupracovali na koncepci zobrazení dat.

Spuštěno: 11/2007
Web na klíč
Ohlasy
„Milan a jeho firma jsou kreativním a spolehlivým partnerem v oblasti webdesignu a optimalizace SEO.” říká Mgr. Jan Klimeš, manažer výzkumných projektů a člen představenstva STEM/MARK, a.s.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk