Ivan Polonský

Ivan Polonský

03.05.2005

Naší společnosti se podařilo najít ve firmě Svist 21 partnera, který pracuje na vysoké úrovni, umí poradit a doporučit nejmodernější technologie, které zaručují úspěšnost.

Lidstvo si od nepaměti předává zkušenosti z generace na generaci nejrůznějšími způsoby. Jedním z nich jsou pořekadla a přísloví. Kdo hledá, najde - kolikrát jsme to už slyšeli. Naší společnosti se podařilo najít ve firmě Svist 21 partnera, který pracuje na vysoké úrovni, umí poradit a doporučit nejmodernější technologie, které zaručují úspěšnost.

Na projektu Hotel-Pension.cz je vidět, kam spějí internetové prezentace. Rychlost při vyhledávání, příjemná grafika, informace, aktualizace dat. Ano, to jsou přednosti moderního webu. Potřebujete změnit nabídku v sekci Last Minute, doplnit nový výhodný balíček, změnit piktogram u objektu? To je v redakčním systému od Svisťaků maličkost, která trvá několik okamžiků, a hlavně přímo z vašeho počítače. Pro ty, kteří stále hledají, mám jednu radu. Už nehledejte!

Ivan Polonský, vedoucí marketingu - Ingtours CK spol. s r.o.

e-mail: ivanp@ingtours.cz

tel.: 499 453 621

Realizace


Web na klíč
Ohlasy
„Naší společnosti se podařilo najít ve firmě Svist 21 partnera, který pracuje na vysoké úrovni, umí poradit a doporučit nejmodernější technologie, které zaručují úspěšnost.” říká Ivan Polonský, vedoucí marketingu - Ingtours CK spol. s r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk