Martin Frýdl

Martin Frýdl

15.02.2009

Děkuji za perfektní realizaci editačního systému T-Mobile eProfessional, Media Navigator a echoNews.

Vážený pane Tučku,

chtěl bych Vám i Vaší společnosti touto cestou poděkovat za perfektní realizaci editačního systému pro tvorbu internetových bulletinů eProfessional, Media Navigator a echoNews. Byl to další z úspěšných projektů pro našeho společného klienta T-Mobile.

Přesvědčil jsem se za 6 let naší spolupráce, že jste dokonalí profesionálové. Dokážete vždy nalézt řešení, a to i těch nejnáročnějších úkolů. Aplikace T-Mobile t-press na tvorbu tiskových zpráv, organizaci fotogalerií a správu novinářů je rozsáhlá, ale kompaktní a nám jako uživatelům dobře srozumitelná - plně vyhovuje našim potřebám.

Pro mě je důležité, že dovedete postavit celé webové stránky na klíč. Máte nejen schopné programátory, ale také kreativní grafiky, kteří připraví zajímavé weby. Uživatelé se pak na nich snadno a s potěšením pohybují. Oceňuji také Vaši analytickou schopnost zpracovat statistiky návštěvnosti a doporučit optimalizaci webů nejen pro vyhledávače. V neposlední řadě umíte připravit a zorganizovat i reklamní kampaň na internetu. Tak si představuji komplexní péči o klienta v oblasti marketingu na internetu.

Zkrátka a dobře - jsem rád, že s Vámi spolupracuji a věřím, že nás čeká ještě řada úspěšných projektů.

Martin Frýdl, partner, ředitel divize Media Relations AC & C, Public Relations, s.r.o.

e-mail:martin.frydl@accpr.cz

tel.: (+420) 220 515 314


Web na klíč
Ohlasy
„Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál.” říká Petr Schiefert, ředitel - Ingtours cestovní kancelář spol. s r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk