Martina Garová

Martina Garová

28.04.2005

Profesionální přístup a milé vystupování, dobré rady s pochopením pro problematiku. To vše vede k rapidně se zvedající návštěvnosti našich stránek a k jejich úspěšnosti.

... jsem nadšena, jak rychle reagujete na naše zadání či změny. Reakce partnerů a klientů jsou také pozitivní. Profesionální přístup a milé vystupování, dobré rady s pochopením pro problematiku. To vše vede k rapidně se zvedající návštěvnosti našich stránek a k jejich úspěšnosti. Doufám, že jsme se probraly konečně z těžkého snu a zbavily se problémů s vašimi předchůdci a nebylo jich málo.

Martina Garová, jednatelka a majitelka GOLDING TRAVEL s.r.o.

e-mail: martina@golding.cz

tel.: 222 514 839

Realizace


Web na klíč
Ohlasy
„Děkuji za perfektní realizaci editačního systému T-Mobile eProfessional, Media Navigator a echoNews.” říká Martin Frýdl, partner AC & C, Public Relations, s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk