Radek Vítek

Radek Vítek

30.03.2009

Vytvořili jste nám „nejzajímavější stránky mezi českými PR agenturami“ (podle časopisu Marketing & Media).

V roce 2000 jsem byl ředitelem společnosti GCI Praha a firma Svist 21 byla naším partnerem pro tvorbu webových stránek GCI. Její práce byla velice profesionální, a to počínaje grafickým návrhem, přes programování a konče následnou průběžnou aktualizací webu. O čemž koneckonců svědčilo i tehdejší vyjádření odborníků - v čísle 4/2000 časopisu Marketing & Media byly stránky GCI hodnoceny jako „nejzajímavější stránky mezi českými PR agenturami“ s tím, že „GCI má velmi přehledný a věcný web“.

S firmou Svist 21 zastoupenou p. Milanem Tučkem jsme byli moc spokojeni.

Radek Vítek, ředitel Ogilvy Public Relations, s. r. o.

e-mail: info@ogilvypr.cz

tel.: (+420) 221 998 229

Realizace

  • GCI Public Relations

Web na klíč
Ohlasy
„Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky, snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení i s výhledem do budoucnosti. Profesionální přístup u této společnosti je naprostou samozřejmostí.” říká Mgr. Simona Žáková, jednatelka spol. Zlatá rybka - zážitky, s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk