Petr Schiefert

Petr Schiefert

22.04.2005

Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál.

Patřím k rozhodným manažerům a nenechávám se opít rohlíkem. Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál. Jeho služby, zvláště z pohledu Vrchlabí, nejsou nejlevnější na trhu, ale vždy dostáváme vysoce profesionální práci a investice do webových stránek se nám bohatě vyplácí.

Byznys je rychlý a kdo chvíli stál, již stojí opodál. Někdy bych přivítal dřívější zpracování zakázky, protože z mého laického pohledu se mi zdají některé věci jednoduché, ale pak se vždy přesvědčím, že poctivá příprava a kvalitní zpracování stály za to.

Petr Schiefert, ředitel - Ingtours cestovní kancelář spol. s r.o.

e-mail: petr@ingtours.cz

tel.: 499 453 622

Realizace


Web na klíč
Ohlasy
„Milan a jeho firma jsou kreativním a spolehlivým partnerem v oblasti webdesignu a optimalizace SEO.” říká Mgr. Jan Klimeš, manažer výzkumných projektů a člen představenstva STEM/MARK, a.s.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk