Munková, Zoufalý a partneři

Munková, Zoufalý a partneřiAdvokátní kancelář Praha poskytuje služby v oblasti obchodní právo a občanské právo. JUDr. Zoufalý je vedoucím autorem známé právní publikace Velká kniha smluvních vzorů.

Webové stránky přední pražské advokátní kanceláře postavené na klíč. Rejstřík právních výrazů, právní vzory ke ztažení. Požadavek obsluhy právních hesel a publikací pomocí redakčního systému. Optimalizace.Po pouhém týdnu od spuštění webu (červen 06) se stránky vyhouply na 4. místo důležité klíčové fráze "advokátní kanceláře Praha" na Seznamu z téměř 30 tisíc výsledků.

Spuštěno: 06/2006
Web na klíč
Ohlasy
„Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál.” říká Petr Schiefert, ředitel - Ingtours cestovní kancelář spol. s r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk