Úvěry-hypotéky

Úvěry-hypotékyPojišťovací makléř s oblastmi působení: stavební spoření, úvěry ze stavebního spoření, hypotéky na bydlení, životní pojištění, pojištění majetku a penzijní připojištění.

Kompletní stavba webových stránek. Jedna z prvních webových stránek z dílny Svist 21, s menšími úpravami (optimalizace v roce 2004 a pochopitelně aktuálních textů) v provozu dodnes. Zajímavé výsledky optimalizace: fráze "úvěry ze stavebního spoření" v Jyxo na 3. místě z 275 tisíc výsledků a "pojištění majetku" ve fulltextu Seznamu 6. místo z 326 tisíc stránek (údaje k 05/05).

URL: Úvěry-hypotéky

Spuštěno: 08/2001
Web na klíč
Ohlasy
„Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál.” říká Petr Schiefert, ředitel - Ingtours cestovní kancelář spol. s r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk