Optimalizace SEO

Optimalizace SEOOptimalizované www stránky přivádějí návštěvníky z vyhledávačů přirozenou cestou. Bezplatně. Optimalizujeme weby. A proměňujeme návštěvníky v zákazníky.

Optimalizace webových stránek neznamená v daném kontextu datová optimalizace obrázků a dokumentů, ani optimalizace pro různé druhy webových prohlížečů a rozlišení obrazovky - to již považujeme za standardní součást profesionální práce webdesignéra - ale jde o optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače (SEO - Search Engine Optimization). Dnes je hlavním kritériem úspěšnosti investice do komerčních webových stránek jejich návštěvnost a konverzní poměr mezi návštěvou a uskutečněným obchodem. Návštěvnost ne ledajaká, ale cílená na konkrétní produkty a služby provozovatele stránek. Víme, jak Vaši prezentaci učinit úspěšnou. 

SEO optimalizace webových stránek pro vyhledávače je prostředek, který rapidně zlepší pozici stránek ve výsledcích fulltextového vyhledávání.

Jak děláme SEO?

Přirozené metody optimalizace

Při optimalizaci stránek nepoužíváme žádné spammerské techniky, ale přirozené metody kultivace návštěvnosti. To je zejména práce s obsahem a kvalitně technicky provedené stránky. Řídíme se zásadou, co je dobré pro uživatele, je dobré pro vyhledávač.

Správné návyky optimalizace

Není podstatné uvádět na tomto místě všechny nuance našeho know-how optimalizace webových stránek, o optimalizaci se vydávají celé knížky. Důležité je mít správné návyky v krvi, což platí pro všechny profese od programátorské po editorskou. S prvním napsaným bajtem kódu, řádkou textu nebo definicí stromové struktury uvažujeme, zda bude právě tato stránka dobře zobrazitelná, čtivě napsaná a kvalitně zaindexovaná ve vyhledávačích.

3 pilíře optimalizace

  • hodnotný obsah
  • kvalitní zdrojový kód
  • popularita vyjádřená formou silných zpětných odkazů

Unikátní obsah je základem optimalizace

Když tvoříme strukturu a obsah, snažíme se postupovat od obecného ke konkrétnímu, vhodně formulovat nadpisy, definovat klíčová slova a sdělení. A psát poutavý a zajímavý obsah.

Optimalizace SEO je náročnější úměrně s kvalitou konkurence

U vysoce konkurenčních slov a frází je velice obtížné dostat se na přední pozice vyhledávačů jen za pomoci optimalizace webových stránek. V tu chvíli úspěšnosti stránek pomáháme i cíleným internetovým marketingem ve smyslu využití reklamních nástrojů.

Kam dál z optimalizace SEO?

  1. nechat si vypracovat audit optimalizace SEO


Vzhled stránek je první, co člověka zaujme. Design nesmí být samoúčelný, má-li být web i ke čtení. Kreativní, přehledný, kontrastní a hlavně
příjemný - to je dobrý design
www stránek.

Motorem stránek
jsou programové kódy.
Programujeme pečlivě,
aby stránky byly
spolehlivé a výkonné.

Optimalizované www stránky
přivádějí návštěvníky
z vyhledávačů přirozenou
cestou. Bezplatně.
Optimalizujeme weby.
A proměňujeme
návštěvníky
v zákazníky.

Reklama funguje
na každého. Nejen bombastická, ale i citlivá. Marketing na webu by měl být vkusný, pravdivý a účinný.

Web na klíč
Ohlasy
„Děkuji za perfektní realizaci editačního systému T-Mobile eProfessional, Media Navigator a echoNews.” říká Martin Frýdl, partner AC & C, Public Relations, s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk