Mgr. Simona Žáková

Mgr. Simona Žáková

13.12.2011

Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky, snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení i s výhledem do budoucnosti. Profesionální přístup u této společnosti je naprostou samozřejmostí.

Týdně nám chodí mnoho nabídek od různých společností, které se zabývají reklamou na internetu, nabízejí první pozice ve vyhledávačích apod. My ovšem zůstáváme věrni společnosti Svist 21, se kterou jsme společně vytvořili náš zážitkový portál. Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky, snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení i s výhledem do budoucnosti. Profesionální přístup u této společnosti je naprostou samozřejmostí, což mi dává jistotu, že se na ně můžu kdykoli obrátit při řešení našich potřeb a požadavků. Ze společných jednání cítíte, že jste pro společnost Svist 21 zákazníkem číslo jedna.

Mgr. Simona Žáková, jednatelka spol. Zlatá rybka - zážitky, s.r.o.

e-mail: zakova@zlatarybka.cz

telefon: (+420) 585 204 250

Realizace


Web na klíč
Ohlasy
„Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál.” říká Petr Schiefert, ředitel - Ingtours cestovní kancelář spol. s r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk