Zážitky jako dárky

Zážitky jako dárkyZlatá rybka, která poskytuje netradiční dárky v podobě zážitků.

Nový internetový projekt na zelené louce. Zadáním bylo vypracovat strategii podnikání na internetu v oboru prodeje zážitků na základě rozboru konkurence, potenciálu trhu, odhadu nákladů a výnosů. A připravit analýzu klíčových témat pro komunikaci, navrhnout obchodní jméno a internetovou doménu.Vznikl rozsáhlý elektronický obchod, kde hrají prim adrenalinové dárky, romantické víkendy a wellness pobyty či dárky k Vánocům na základě schváleného plánu strategie podnikání. Vše obohaceno filtry, jako jsou např. dárky pro muže nebo dárky pro ženy. E-shop založen na robustním redakčním systému včetně správy dodavatelů a zákazníků.

Spuštěno: 05/2007
Web na klíč
Ohlasy
„Vytvořili jste nám „nejzajímavější stránky mezi českými PR agenturami“ (podle časopisu Marketing & Media).” říká Radek Vítek, ředitel Ogilvy Public Relations, s. r. o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk