Hotel**** BOBYCENTRUM Brno

Hotel**** BOBYCENTRUM BrnoZnámý čtyřhvězdičkový hotel v Brně, proslavený první Laser Show halou v České republice. Hotel poskytuje ubytování, kapacity pro firemní akce, kongresy a konference, v hotelovém komplexu se nachází i množství barů a restaurací, center sportu a zábavy (bowling, motokáry, squash) a adrenalinu (casino).

Vytvořit poutavý design webových stránek, navrhnout ergonomickou strukturu a stránky optimalizovat z hlediska programového kódu a obsahu.Design webových stránek využívající 100 % šířky obrazovky, kompatibilní se základním rozlišením 800x600 bodů s výhodou plovoucích objektů s minimem tabulek. Přehledná navigace, strukturovaný bohatý obsah, validní programový kód.

Spuštěno: 10/2005
Web na klíč
Ohlasy
„Děkuji za perfektní realizaci editačního systému T-Mobile eProfessional, Media Navigator a echoNews.” říká Martin Frýdl, partner AC & C, Public Relations, s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk