Kobarott - kompletace a balení

Kobarott - kompletace a baleníKobarott nabízí rozsáhlou paletu balících služeb od kompletace a balení, po uskladnění a dopravu zboží zákazníkovi.

Vytvořit první webové stránky firmy se základní nabídkou služeb. Jednoduché, přehledné a intuitivní. Webová prezentace vznikla na zelené louce. Od podpisu smlouvy a schválení grafického návrhu byly webové stránky do týdne osobně předány klientovi vč. registrace domény a nastavení e-mailových schránek. Kobarott nabízí také kovové ploty.

URL: Kobarott - kompletace a balení

Spuštěno: 01/2007
Web na klíč
Ohlasy
„Profesionální přístup a milé vystupování, dobré rady s pochopením pro problematiku. To vše vede k rapidně se zvedající návštěvnosti našich stránek a k jejich úspěšnosti.” říká Martina Garová, jednatelka a majitelka GOLDING TRAVEL s.r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk