T-Mobile jaXmobilem

T-Mobile jaXmobilemMobilní operátor T-Mobile Czech Republic a.s.

Vytvořit poutavé a zajímavé webové stránky otevírající téma mobilní etikety a pravidel chování při jeho používání. Pro silnější efekt imageové kampaně zvolena technologie flash (s alternativním obsahem pro vyhledavače a uživatele, kteří nemají nainstalován flash plug-in). Pokladem pro design karikatury a ilustrace známého kreslíře Štěpána Mareše (Zelený Raoul). Optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Zábavný uživatelský test Kdo jste, tapety na plochu, elektronické pohlednice, trička s potiskem.

Spuštěno: 03/2006
Web na klíč
Ohlasy
„Spolupracujeme se Svistem od roku 2001 a svěřujeme mu s důvěrou všechny své webové aktivity. Teprve Svist 21 dokázal pro nás z internetu udělat významný obchodní kanál.” říká Petr Schiefert, ředitel - Ingtours cestovní kancelář spol. s r.o.
Jak začít

Nejste spokojeni se svými současnými www stránkami? Navštěvuje váš web málo zákazníků? Zjistíme proč a doporučíme vám, jak to změnit. Nechte si od nás zhotovit audit použitelnosti, přístupnosti a optimalizace SEO - vyberete-li si nás pro odstranění slabých míst, audity budou zdarma.

Rychlý kontakt
Změnit jazyk